به بهساوی خوش آمدید

تحقیق و توسعه تجهیزات پزشکی دانش بنیان و انجام مطالعات درمورد کارایی و ایمنی دستگاههای تولید شده مأموریت اصلی شرکت بهساوی می‌باشد. از سوی دیگر، شرکت با هدف ارتقاي وضعيت بهداشتي و درماني جامعه اقدام به تولید و تامین تجیزات پزشکی و سالمندی با استفاده از تکنولوژی های برتر و رقابتی و مطابق با آخرین استانداردهای بین‌المللی می‌نماید.

ماموریت بهساوی

شرکت بهساوی در زمینه تجهیزات پزشکی چشم انداز خود در پنج سال آینده خود را در زمینه های مختلف به شرح زیر اعلام می دارد:در زمینه تجهیزات پزشکی، این شرکت قصد دارد با توجه به ثبت اختاعاتی که در زمینه تجهیزات دانش بنیانی داشته بتواند در مورد هر دستگاه سهم ۱۰۰% بازار داخل را به خود اختصاص داده و به صادر کننده این محصولات تبدیل شود.چشم انداز حوزه تولیدی شرکت، تکمیل سبد محصولات خود با واردات اجزای مختلف دستگاههای تولیدی و سپس انتقال تکنولوژی و تولید تجهیزات دانش بنیان در حوزه پزشکی و سالمندی.چشم انداز شرکت در حوزه سالمندی قرار گرفتن شرکت در زمره شرکت تولید کننده تجهیزات پزشکی دانش بنیان برتر کشور خصوصا در حوزه تجهیزات دانش بنیان سالمندی استچشم انداز تجهیزات پزشکی کشور باقی مانده در رتبه اول در حوزه کارازمایی تجهیزات پزشکی در حیطه Efficacy و safety و تبدیل شرکت به یک شرکت معتبر در حوزه کارآزمایی بالینی تجهیزات پزشکی

—BEHDAD SALAMAT VIRA CO. LTD. (BEHSAVI CO. LTD.)

سخن مدیرعامل

تجهیزات پزشکی نقش مهمی را در پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری ها ایفا می کنند که همزمان با پیشرفت در علوم پزشکی، به گستردگی و پیچیدگی کاربرد استفاده از تجهیزات پزشکی نیز افزوده شده است. شرکت بهداد سلامت ویرا(بهساوی) با مجموعه ای از پژوهشگران علوم پزشکی و کارشناسان و متخصصان فنی و مهندسی و با تکیه بر خلاقیت و دانش بومی، گام مهمی در تولید تجهیزات پزشکی و تامین نیازهای پزشکی کشور برادشته است. هم چنین این مرکز در تلاش است تا به همت پژوهشگران خود و با استفاده از ظرفیت مراکز علمی کشور، طراحی و انجام مطالعات علمی به ویژه کارآزمایی های بالینی را به عنوان یکی از ماموریت های اصلی خود قرار دهد تا بتواند سبب ارتقای سطح کیفی تجهیزات با توجه به استانداردهای ملی و بین المللی شود.

—دکتر مجبتی نصیری
 • CLINICAL TRIAL

  Clinical Trial

  گاید لاین ها و مقالات مرتبط با اصول انجام کارآزمایی های بالینی

 • MEDICAL DEVICE GUIDELINE

  Medical Device Guideline

  گایدلاین ها و مقالات مرتبط با کنترل و نظارت بر تجهیزات پزشکی

 • مرکز ایده بهساوی(IDEA CENTER)

  مرکز ایده بهساوی(Idea Center)

  مرکز ایده و حمایت مادی و معنوی شرکت بهساوی

 • مراکز همکار

  مراکز همکار

  مراکز علمی و تحقیقاتی و تجاری همکار با شرکت بهساوی

چرا بهساوی?

 • شرکت بهساوی خود را متعهد می داند که نوآوری و تحقیق و توسعه در تولید محصولات دانش بنیان خود و ارائه خدمات مناسب ، با کیفیت بالاتر و ارزش افزوده بیشتر را در صدر اهداف خود قرار دهد.
 • با توجه به اهمیت مقوله سلامت جامعه و به منظور ایجاد اعتماد در طرفهای ذینفع، سازمانها ، مراجع نظارتی و... صداقت و شفافیت در ارائه اطلاعات (بویژه اطلاعات پزشکی) مدنظر قرار می گیرد.
 • آموزش و یادگیری مستمر و ایجاد زنجیره ای در دریافت و انتقال دانش و تجربیات در مجموعه و دیگران
 • بهساوی سازمانی وفادار به تعهدات خود در قبال ، پرسنل ، مشتریان طرفهای ذینفع و در نهایت سلامت جامعه می باشد.
 • رعایت اصول اخلاقی و کرامت انسانی ، احترام به شخصیت و کار پرسنل با هدف بالا بردن حس همکاری و حمایت همه جانبه از پرسنل به عنوان سرمایه های ارزشمند سازمانی